ATVIRAS KVIETIMAS

„Kačerginė – Šiuolaikinė seniūnija“ kviečia Kačerginės gyventojus tapti vizualaus pasakojimų apie Kačerginę rinkinio herojais. Nutieskime tiltą, jungiantį praeitį su dabartimi, drauge!

Galbūt vis dar jaučiate legenda tapusių vafliukų skonį, o galbūt visai neseniai Liepų parke nutiko kažkas, kas kelia virpulius širdyje?

Laukiame pačių įvairiausių jūsų istorijų apie tai, ką jums reiškia ir simbolizuoja gyvenimas Kačerginėje. Kviečiame dalintis prisiminimais, linksmomis istorijomis, pasakojimais apie tai, kas įsimintino jums yra nutikę šiame unikaliame Kauno rajono miestelyje. „Et, visai neturiu jokių istorijų, kurios galėtų būti įdomios“, pagalvojote dabar? Nesvarbu – net ir eilinės jūsų dienos, praleistos Kačerginėje, apibūdinimas yra įdomus ir galintis virsti žaismingu tekstu. Papasakokite, kokiu maršrutu keliaujate, kuomet vedžiojate keturkojį, pasidalinkite žvejybos Nemune istorijomis, apibūdinkite patį unikaliausią, jūsų nuomone, Kačerginės gyventoją, papasakokite, kaip atrodė Kačerginė, kuomet joje gyveno jūsų tėvai ar seneliai. Kiekvienas puoselėjame savitą santykį bei ryšį su šiuo miesteliu, todėl net neabejojame, jog įdomių istorijų ar pojūčių, nugulusių atmintin, turime visą galybę. Atverkime šią unikalių istorijų skrynią kartu ir sukurkime bendruomeninį vizualų Kačerginės pasakojimų rinkinį. Jūsų istorijų išklausys ir juos vaizdingu tekstu pavers rašytoja, geriausios 2021 m. poezijos knygos autorė – E. Striogaitė, o gyvenimo akimirkas, kurios papildys tekstą, užfiksuos ilgametę patirtį fotografijos srityje turintis ir pro kameros objektyvą gebantis užfiksuoti jaudinančias, kartais nepastebėtomis likusias, kasdienybės akimirkas, fotografas R. Ščerbauskas.

Kaip viskas vyks? Praneškite apie norą tapti pasakojimų herojais ir pasidalinti savo istorijomis žemiau nurodytu el. paštu. Sulaukę laiško, susisieksime su jumis, pakviesime susitikimui su rašytoja E. Striogaite bei fotografu R. Ščerbausku jums patogiu metu, jums patogioje Kačerginės vietoje. Į susitikimą atvykti galėsite su visa šeima, su augintiniais, mylimiausiais kaimynais, meno kūriniu, kurį sukūrėte gyvendami čia, gražiausiu pušyne rastu kankorėžiu – su bet kuo, ką jums norėsis įtraukti į savo pasakojimą. E. Striogaitė, išklausiusi jūsų pasakojimų ir pridėjusi savo kūrybingumo prieskonį, parengs pasakojimų apie Kačerginę rinkinį, o R. Ščerbausko įamžintos jūsų gyvenimo akimirkos taps pasakojimų rinkinio  iliustracijomis. Ar fotografuosime portretines nuotraukas? Tikrai ne – prieš kameros objektyvą galėsite elgtis taip, kaip jums norėsis, tai bus dinamiškos ir natūralaus gyvenimiško judesio pripildytos fotografijos. Po susitikimo su menininkais beliks laukti pasakojimų rinkinio pasirodymo, kuris papuoš vieną iš viešų Kačerginės erdvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *