Kauno rajone atliekų surinkimu ir išvežimu rūpinsis UAB „Kauno švara“

Kauno rajone keisis daug metų galiojusi komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo tvarka. Nuo 2020 m. balandžio 1 d. komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo paslaugas visoje Kauno rajono savivaldybės teritorijoje teiks Kauno miesto savivaldybės bendrovė „Kauno švara“.

„Informuojame rajono gyventojus, kad turimos sutartys su UAB „Ekonovus“ ir UAB „Kauno švara“ taps negaliojančiomis, o naujos komunalinių atliekų tvarkymo sutartys su atliekų turėtojais nebus sudaromos. Kauno rajone bus įvesta vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, kurią turės mokėti komunalinių atliekų turėtojai, visi fiziniai ir juridiniai asmenys, valdantys nekilnojamąjį turtą, naudojantys jį ar juo disponuojantys (išskyrus žemės sklypus) savivaldybės teritorijoje. Vietinę rinkliavą administruos UAB „Komunalinių paslaugų centras“,informavo Kauno rajono savivaldybės Aplinkos skyriaus vedėja Jurgita Rakauskaitė.

 Iš gyventojų surinkta vietinė rinkliava bus naudojama išimtinai komunalinių atliekų tvarkymo sistemos sąnaudoms apmokėti, vietinės rinkliavos administravimo, visuomenės švietimo komunalinių atliekų tvarkymo klausimais išlaidoms padengti ir kitoms priemonėms, numatytoms savivaldybės ir regiono atliekų tvarkymo plane, įgyvendinti.

Daugiau informacijos  www.krs.lt  , www.rkpc.lt

Komunalinių atliekų grafikai skelbiami www.svara.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *