Vasaros mokykla

Birželio 17–21 dienomis projekto „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos „Modernizmas ateičiai“ komanda rengia tarptautinę vasaros mokyklą.

Praėjusiais metais tyrinėjusi centrinės Kauno miesto dalies kvartalus, šiais metais mokykla susitelks į Kauno miesto ir Kačerginės kurorto tarpusavio santykį. Pasitelkdami šias dvi erdves kaip gyvąsias laboratorijas, tyrinėsime identiteto, modernistinio paveldo ir kultūrinės vertės klausimus ieškodami kurortų architektūros ir miestų ateities tarpusavio egzistavimo modelių.

Atsakyti į klausimą – kokie yra ir galėtų būti XXI a. ir ateities kurortai? – bandys mišri tarptautinė specialistų ir dalyvių komandą, kurią atstovauja dalyviai iš: Turkijos, Honkongo, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Graikijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Lietuvos. Daugiau informacijos apie mokyklą: https://mokykla.modernizmasateiciai.lt/

 

Ši mokykla – tai erdvė ne tik specialistų diskusijoms, bet ir susitikimams su bendruomene, todėl kviečiame ir jus tapti aktyviais jos dalyviais. Visuomenei atviros vasaros mokyklos dirbtuvės Kačerginėje vyks nuo antradienio popietės iki penktadienio vakaro. Dirbtuvių vieta – Kačerginės bibliotekos kiemelis. Vasaros mokyklos rezultatų pristatymas Kačerginės bendruomenei vyks birželio 21 d. (penktadienį), nuo 16 val.

Kviečiame jus užsukti, pasimatyti, diskutuoti, keistis mintimis ir bendrauti!

 

Žilvinas Rinkšelis

Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinė | Kaunas 2022 – European Capital of Culture

Paveldo programos koordinatorius | Coordinator of Heritage Program

E-mail: zilvinas@kaunas2022.eu 

T: +370 69467524 | +370 69277814

www.kaunas2022.eu

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *