Projekto „Kraštovaizdžio tvarkymas Kauno rajono savivaldybėje“ kraštovaizdžio tvarkymo projekto koncepcija

Vadovaujantis Kraštovaizdžio ir biologinės įvairovės išsaugojimo 2015–2020 metų veiksmų plano 3 priedo p.24, informuojame,  kad yra parengta kraštovaizdžio tvarkymo projekto „Kraštovaizdžio tvarkymas Kauno rajono savivaldybėje“ koncepcija.

Kraštovaizdžio tvarkymo projekto tikslas – reprezentuoti Nemuno pakrantės Kačerginėje (teritorijos tarp Palankių g. ir Nemuno) kraštovaizdį, jo natūralių elementų įvairovę, estetines vertybes, suformuoti ekologiškai stabilų kultūrinį kraštovaizdį, kuris tenkintų Kačerginės, kaip kurortinės vietovės, poreikius ir sukurtų palankią rekreacinę aplinką.

Su  projekto koncepcija  galima  susipažinti nuo 2020-11-05 iki 2020-11-16 Kauno rajono savivaldybės tinklapyje (prieiga nuo pagrindinio puslapio, Naujienų skiltyje), tai pat čia

Viešas projekto koncepcijos pristatymas vyks 2020 m. lapkričio 16 d. 17:30 val. elektroninėje erdvėje tiesioginės garso ir vaizdo transliacijos būdu per ZOOM platformą:

https://us04web.zoom.us/j/74661395667?pwd=V0hkcnVmZ0dFajE5aU1mVFlKWS9KQT09

Pastabos ir pasiūlymai dėl kraštovaizdžio tvarkymo projekto koncepcijos sprendinių teikiami iki numatyto termino pabaigos (iki viešo susirinkimo)  šiais elektroninio pašto adresais: irena.bertasiute@krs.lt, dominyka@archispektras.lt, ilona@archidiza.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *