Karščiavimo klinika Garliavoje

Į karščiavimo kliniką, įsikūrusią Vytauto g. 57 A Garliavoje, galės atvykti karščiuojantys (temperatūra 37,8⁰ C ir daugiau) 18–60 metų amžiaus Kauno rajono gyventojai, pajutę bent vieną iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų: kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą.

Jei jums 60 metų ir daugiau, skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112. Jus greitosios pagalbos automobiliu nuveš į vieną iš didžiųjų ligoninių. Dėl pacientų iki 18 m. reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Bus registruojami tik turintieji elektroninį šeimos gydytojo siuntimą. Susipažinęs su paciento situacija, gydytojas priims sprendimą, ar pacientą nukreipti į karščiavimo kliniką. Koordinatorius susisieks su pacientu jo nurodytu telefonu ir praneš vizito laiką.

Tiems, kurie negalės atvykti patys, transportą suteiks Kauno rajono savivaldybė.

Klinikoje gydytojas atliks išsamų sveikatos patikrinimą ir, jei reikės, paskirs gydymą. Priklausomai nuo paciento sveikatos būklės, jis bus išleistas į izoliavimo vietą arba nukreiptas į gydymo įstaigą, gydančią sergančiuosius koronavirusine infekcija.

Atvykus į karščiavimo kliniką reikės laikyti tam tikrų reikalavimų. Negalima išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip. Būtina turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu. Jį reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salone. Šiuo numeriu bus tikrinami duomenys. Į karščiavimo kliniką galima užeiti tik gavus darbuotojo leidimą ir užsidėjus medicininę kaukę.

 

2020-03-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *