Ieškomi kompleksiniai sprendimai kaip išvengti spūsčių

Kauno rajono savivaldybė kartu su Lietuvos automobilių direkcija (LAKD) ieško sprendimų, kaip išvengti spūsčių keliuose, kertančiuose sparčiai augančias Ringaudų ir Akademijos gyvenvietes.

LAKD vadovas Remigijus Lipkevičius patikino, kad ši vieta ir jos problemos puikiai žinomos direkcijai. „Kelias labai apkrautas: mažame ruože įrengtos dvi žiedinės sankryžos, šviesoforinė sankryža, šalia įsikūrę darželiai, todėl rytinio ir vakarinio piko metu formuojasi spūstys. Būtina rasti tinkamus projektinius sprendimus, kaip atėjus naujam verslo subjektui situacija ne pablogėtų, o priešingai,  pertvarkius eismo reguliavimą, pagerėtų“, – kalbėjo R. Lipkevičius.

Buvo diskutuojama, ar reikia žiedinę sankryžą pertvarkyti į dviejų juostų, o gal įrengti atskiras eismo juostas dešiniųjų posūkių manevrams iš Šakių pl. į Obelynės g. ir iš Obelynės g. į Šakių pl.

R.Lipkevičius užsiminė, kad LAKD ateityje planuoja parengti kompleksinius „Via Baltica“ kelio atkarpos nuo Šilainių iki Garliavos pertvarkos sprendinius, nes šiame ruože eismas irgi labai intensyvus.

Plačiau https://www.krs.lt/savivaldybe/naujienos/ringaudai-ir-akademija-spustys/

2021-01-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *