Naujagimio kraitelis

Švęsdama Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Kauno rajono savivaldybė sveikina visus kūdikius, kurie pasaulį išvys 2018 m. Kiekvienas šių ypatingų metų naujagimis, registruotas Kauno rajone, sulauks dovanos – Kūdikio kraitelio. Tai Skandinavijos šalyse populiarus būtiniausių reikmenų rinkinys, padėsiantis mažylio tėveliams pirmaisiais kūdikio metais.

Kauno rajonas yra viena iš nedaugelio Lietuvos savivaldybių, kuriose stabiliai daugėja gyventojų: kasmet čia gimsta maždaug tūkstantis vaikų. Meras Valerijus Makūnas tikisi, kad kūdikio kraitelis bus svari pagalba auginant mažuosius pakaunės gyventojus pirmaisiais gyvenimo metais.

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė pasakojo, kad kūdikio kraitelis – tai būtiniausių reikmenų rinkinys, leisiantis jauniems tėvams išvengti stresų. Jame bus kombinezonas, šliaužtinukas, keletas kitų patogių rūbelių, sauskelnių, drėgnų servetėlių, vienkartinių paklotų, kūdikių higienos rinkinys, pledas, rankšluostis, čiužinukas, neperšlampama paklodė, maitinimo buteliukas ir kiti kūdikiams būtini daiktai.

Viskas bus sudėta į didelę ir tvirtą, orui pralaidžią dėžę, kuri išvykose, o gal ir namuose, galės tarnauti net kaip lovelė. Vaikui ūgtelėjus, tai bus vieta knygelėms ir kitiems daiktams laikyti.

„Atkurtos Lietuvos šimtmetis yra puiki proga atsigręžti į mūsų jaunąją kartą. Tikimės, kad šis kraitelis primins Kauno rajoną, iš kurio nesinorės išvykti svetur“, – sumanymą aiškino V. Makūnas.

SVARBU:

Registruoti mažylį ir atsiimti kūdikio kraitelį galite Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, Savanorių pr. 371, 8 37 30 55 34

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *